Оператор / Печатар за дигитална печатна машина
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме фирма която се занимава с печатна реклама. Отпеатваме книги, списания, каталози, етикети и мн. др. За дейноста ни е необходим оператор/печатар на листова машина за дигитален печат. Работата включва подготовка на машината за печат, отпечатване, контрол на качеството и довършителни процеси.

Отговорности

- подготвя машината за печат;
- настройва машината за печат;
- контрол на печатния процес и качеството на произведената продукция;
- следи за правилното функциониране на печатната машина;
- подръжка и техническо обслужване на машината;
- работа със софтуер на машината;

Изисквания и необходими умения

Завършено средно образование
Желание за работа и отговорност
Организираност и енергичност
Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Добро заплащане;
Нормално работно време
Безплатно обучение;
Приятелска и стимулираща работна среда;

Информация за контакт

Телефон: 0888253411

ITCD 2024 Employers