Охранител
София
От 1000 до 1500 лв.

Охранител

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Охранителна фирма Ориент Секюрити ЕООД търси охранител за обект в гр. София, бул. Цариградско шосе 47.

Отговорности

• Изпълнение на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект
• Извършва контрол на достъпа в обекта
• Извършва обходи на обекта в определените зони
• Реагира при извънредни ситуации, като спазва всички процедури и протоколи за сигурност
• Осъществява контрол над сградата посредством технически средства – видеонаблюдение
• Наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица
• Стриктно спазване на вътрешно - фирмените мерки за сигурност
• Недопускане и своевременно предотвратяване на нарушения на охранявания обект

Изисквания и необходими умения

• Чисто съдебно минало
• Завършено средно образование
• Предишен опит като охранител ще се счита за сериозно предимство
• Предишен опит в обектова/ постова охрана ще се счита за предимство
• Добро психично здраве, добри комуникативни умения, лоялност и отговорност към поставените задачи
• Способност за вземане на решения в бързо променяща се обстановка
• Умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Нетно месечно възнаграждение – 1250 лв.
Допълнително се начисляват нощен труд, работа в празнични дни, пари за храна
• Постоянен трудов договор
• Коректни трудови взаимоотношения
• Фирмено униформено облекло
• Работа на сменен режим 2/2, 12ч смени, съгласно график
• Ваучери за храна – 100 лв. /включени в нетната заплата/
• Допълнителна медицинска застраховка
• 20 дни годишен отпуск

Информация за контакт

Телефон: 0893330623

Career Days UNWE 2024