Модул ЕООД
Общ работник- отдел Автопарк
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

Ние, Top Rent A Car , сме водещата национална компания за автомобили под наем в България. Компанията с най-висок пазарен дял в страната, автопарк с над 2000 автомобила, 90 % от които чисто нови, 16 офиса в цялата страна и ТОП ЕКИП надхвърлящ 200 души с нестихващ хъс за развитие и задълбочени познания.
Благодарение на непрестанните усилия на екипът ни, успяхме да станем #1 оценена компания за автомобили под наем в България (според ReviewCentre, TrustPilot, GoogleLocal) и продължаваме да подобряваме качеството на услугата чрез професионално обслужване, технически иновации, нови автомобили и конкурентни цени.

Във връзка с разширяване на дейността си Top Rent A Car търси да назначи
Общ работник - отдел Автопарк за гр. Варна

Отговорности

- извършва спомагателни дейности, свързани с текущата работа в отдел Автопарк;
- извършва товаро-разтоварителни дейности;

Изисквания и необходими умения

- минимум средно образование;
- шофьорска книжка кат. В ;
- готовност за работа при интензивно натоварване;
- умение за работа в екип;
- организираност, комуникативност и лоялност;
- уравновесена и отговорна личност;
- самостоятелност при изпълнение на поставените задачи;

Ние Ви предлагаме

- динамична, разнообразна и интересна работа в екип от професионалисти;
- възможност за професионална реализация в непрестанно развиваща се компания;
- трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- въвеждащо фирмено обучение;
- работно облекло;
- допълнителна здравна застраховка- луксозен пакет;
- карта за спорт;
- участия в различни обучения, развиващи професионалните и личностни качества на служителите;
- изненада за рождения ден на всеки от екипа;
- допълнителен ден платен отпуск за рожден ден;
- специални отстъпки за горива, застраховки, наем на автомобил;
- юбилеен бонус;
- тиймбилдинг;
- 5- дневна работна седмица;
- 20 дни платен отпуск;

Информация за контакт

Телефон: 0895538805

ITCD 2024 Employers