Немска фирма търси монтажници за поточни линии
други в чужбина, Германия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Ние сме водеща немска компания в областта на монтаж на поточни линии и търсим ангажирани монтажници от България. Поради многобройните ни проекти в момента търсим подкрепление, за да разширим нашия екип. Вече имаме много български служители, които са ценна част от нашето международно семейство.

Отговорности

Монтаж и инсталация на модерни поточни линии

Сътрудничество с опитни и подкрепящи колеги

Изисквания и необходими умения

Ръчни умения и техническо разбиране
Висока мотивация и готовност за работа в чужбина
Основни познания по немски или английски език са предимство, но не са задължителни

Ние Ви предлагаме

Атрактивно заплащане: Значително по-високо от средното в България
Безплатно настаняване: Поемаме разходите за настаняване по време на проектите
Включен транспорт: Всички транспортни разходи до местата на проектите са за наша сметка
Кариерно развитие и обучение: Обширно обучение и продължаваща квалификация в нашата база в Германия
Вълнуващи проекти по целия свят: Работа по разнообразни проекти в различни страни
Стабилен доход: Сигурна работа с редовни и навременни плащания на заплатата
Немска здравна застраховка: Възползвайте се от предимствата на немската здравна система

Информация за контакт

Телефон: +4917683331228

ITCD 2024 Employers