Комюникейшън Консултинг ООД
Монтажник фотоволтаични инсталации
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За нас

В качеството си на високотехнологична компания, един от основните приоритети на „Комюникейшън Консултинг “ ООД , е да привлича и развива нови таланти в областта на фотоволтаичните системи. Във връзка с динамичното развитие на фирмата, търсим мотивирана личност за позицията - монтажник фотоволтаични системи.

Отговорности

Изграждане на външни електрически инсталации за фотоволтаични системи;
Разчитане на линейни схеми за монтаж;
Монтаж на външни електрически табла;
Изпитване и измерване за изправност на фотоволтаични инсталации след приключване на монтажа.

Изисквания и необходими умения

*Средно техническо образование в областта на електротехниката или електрониката;
*Предишен опит в областта на соларните системи и технологии;
*Способност за самостоятелно четене и разбиране на техническа документация;
*Спазване на правилата за безопасност при работа;
*Коректност и отговорност при изпълнение на поставените задачи;
*Готовност за пътуване;

Ние Ви предлагаме

Работа в екип от професионалисти и разнообразни ежедневни задачи;
Приятна работна атмосфера;
Фирмени обучения;
Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.

Информация за контакт

Телефон: +359890219145

ITCD 2024 Employers