Модул ЕООД
Мениджър Електрически автомобили
Варна
От 2000 до 3000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

TopMobility е част от Top Rent A Car
След 20 годишна история в предлагането на автомобили под наем създадохме тази нова марка, за да предложим на хората още услуги за мобилност. Първата от тези услуги е за споделени електрически велосипеди в град Варна.

Мисията на TopMobility е да вдъхнови и насърчи обществото да стане част от споделената иконимика. По този начин да се погрижим заедно за градската среда и да намалим вредните емисии, които създаваме при ежедневното ни предвижване. Същевременно да подобрим и нашето здраве като станем по-активни.

Потопете се в света на споделената мобилност още сега!

Във връзка с динамичното развитие на TopMobility търсим да присъедин към екипа
Мениджър, Електрически велосипеди за гр. Варна

Отговорности

- Координира работата на екипа си на ежедневна и месечна база;
- Организира цялостния работен процес, свързан с позиционирането на електрическите велосипеди на обособените за целта места;
- Следи за техическото състояние на велосипедите;
- Отговаря за процеса по зареждането и навременната подмяна на батериите;
- Работи в тясна връзка с институции, бизнес партньори и общности;
- Дава идеи за непрестанното развитие на услугата- споделени електрически велосипеди.

Изисквания и необходими умения

- Отличен организатор и имате опит в логистиката и менежирането на екип;
- Огромен почитател на велосипедите;
- Зареден с чудесни идеи, свързани с електрическите превозни средства;
- Имате опит в организирането на ефективни и оптимизирани логистични процеси;
- Обичате разнообразието и комуникацията с различни хора;
- Екипен играч, но обичате да работите и сам;
- Имате познания в работата с интернет, Word, Excel;
- Притежавате шофьорска книжка кат. В.

Ние Ви предлагаме

- динамична, разнообразна и интересна работа в екип от професионалисти;
- възможност за професионална реализация в непрестанно развиваща се компания;
- трудов договор, социални и здравни осигуровки;
- гъвкав работен график;
- работно облекло и служебен телефон;
- участия в различни обучения, развиващи професионалните и личностни качества на служителите;
- тиймбилдинг;
- 20 дни платен отпуск;
- Допълнително заплащане на извънреден труд;

Информация за контакт

Телефон: 0895538805

ITCD 2024 Employers