HRS Bulgaria
Механик сервиз тежкотоварни автомобили
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Нашият клиент е водеща международна компания в сферата на автомобилната индустрия. Поради разширяване бизнеса на сервиз във Велико Търново търсим талантливи и амбициозни техници или студенти-инженери, за да станат част от техния дългосрочен успех в региона. Търсим мотивиран и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Механик на тежкотоварни автомобили

Какво предлагаме:

Конкурентна заплата и месечна бонус схема, която расте с увеличаване на изработените часове над определено минимално ниво
Увеличаване на бонуса при повишаване на Вашето ниво на компетентност
Програма за обучение - онлайн и в класна стая
Работно време на смени, бонуси за извънредни съботни смени
Бонуси за работа, свързана със спешна пътна помощ
Ваучери за храна
Застраховка „заболяване“ и карта „Мултиспорт“
Възможност за професионално развитие в България и по света

Основни задължения:

Диагностика, ремонт и обслужване на товарни автомобили
Следване на регламентирани процедури и стандартни времена за сервизните и ремонтни операции, използване на специални инструменти
Предоставяне на подробна информация за диагностиката, оценката на повреди, компоненти, действия и препоръки
Спазване на гаранционните процедури по време на ремонт
Обслужване за пътна помощ при необходимост
Работа в екип с всички звена на сервиза, най-често с отдела за резервни части
Участие в обучения

Изисквания към кандидата:

Средно или висше техническо образование или еквивалентна квалификация
Основни познания за автомобилната технология, предимство e опит с тежкотоварни автомобили, автобуси, строителна или селскостопанска техника
Базово ниво на компютърна грамотност
Умения за разчитане на текст, на английски технически език

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers