Мото - Пфое ЕООД/офис София
Механик/ Диагностик - гр. Русе
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От самото си създаване през 1991 г., Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната. Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.
За филиала ни за продажба и сервизиране в гр. Русе, търсим да назначим:

МЕХАНИК/ДИАГНОСТИК, който да:

Извършва механични, електрически и диагностични ремонти на постъпилите в Сервиза автомобили, като предоставя безупречна услуга на клиента при спазване на Рамката за сервизно изживяване и принципа, че клиентът винаги е най-важен.

Основни отговорности:

- Да извършва възложените му ремонти на автомобилите;
- Да установява, отстранява техническите повреди в срок и съгласно технологичните предписания и процедури на Завода производител;
- Да работи със специализираните инструменти и диагностични уреди, съгласно технологичните изисквания;
- Да попълва изрядно и прегледно съпътстващите ремонта документи, съгласно приетите правила и стандарти на Производителя;
- Да приема автомобили за ремонт и да ги издава на клиентите;
- Да извършва нужната комуникация с клиента;
- Спазва трудовата дисциплина, вътрешните правила за работа в дружеството.

Изисквания за длъжността:

- Средно техническо или Висше техническо образование;
- Минимум 2 години професионална практика;
- Познаване техническото устройството на превозните средства, принципите на действия и техническите изисквания за експлоатация на МПС;
- Свидетелство за правоуправление, категория "B", без нарушения;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Добра компютърна грамотност;
- Отговорност, дисциплинираност, прецизност и бързина при изпълнение на професионалните задължения.

Условия на работа:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);
- 8-часов работен ден;
- Надграждане на знания и умения и непрекъснато повишаване на квалификацията, като част от изискванията и възможностите;
- Трудов договор с пълно осигуряване;
- Допълнително здравно осигуряване;
- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография, като натиснете бутона 'Кандидатстване'. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers