Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Крупие Онлайн Игри
Русе
От 1500 до 2000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент за позиция Крупие Онлайн Игри.

Задачи:
- водене на Онлайн игри в интерактивно студио в реално време;
- ще бъдете напътстван от екип професионалисти, които ще се погрижат за
Вашия комфорт по време на работа;
- работите в приятна и интересна обстановка сред млади и приятелски
настроени хора.

Изисквания към кандидата:
- да владее английски език (основно/разговорно ниво) или турски език;
- чисто съдебно минало;
- усмивка и позитивно отношение.

Какво предлага фирмата:
- безплатно обучение;
- напитки, предоставени по време на работа;
- униформено облекло;
- целогодишна заетост;
- възможност за бързо професионално развитие;
- бонус система.

Телефон за информация: 0893 022 811

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers