Алфа Консулт България ООД
under 5 служителя Apply See employer
Крупие Онлайн Игри
Русе
full-time
Between 1500 and 2000 bgn

Русе full-time Between 1500 and 2000 bgn

Job Description

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент за позиция Крупие Онлайн Игри.

Задачи:
- водене на Онлайн игри в интерактивно студио в реално време;
- ще бъдете напътстван от екип професионалисти, които ще се погрижат за
Вашия комфорт по време на работа;
- работите в приятна и интересна обстановка сред млади и приятелски
настроени хора.

Изисквания към кандидата:
- да владее английски език (основно/разговорно ниво) или турски език;
- чисто съдебно минало;
- усмивка и позитивно отношение.

Какво предлага фирмата:
- безплатно обучение;
- напитки, предоставени по време на работа;
- униформено облекло;
- целогодишна заетост;
- възможност за бързо професионално развитие;
- бонус система.

Телефон за информация: 0893 022 811

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Contact Information

Phone: 0895158133

ITCD 2024 Employers