Консултант с Английски Език
Варна, Център
под-изпълнител, свободна практика
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна, Център под-изпълнител, свободна практика От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

International Master Chefs EOOD - международна фирма, специализирана в набирането на персонал в сектора на Ресторантьорството и Хотелиерството, търси консултанти.
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Република България: № 3687 от 06/03/2024
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Други Държави: № 3688 от 06/03/2024

Отговорности

Позицията изисква отговорност за подбора на персонал за различни заведения, с който работим. Консултантите ще бъдат наети на Граждански договор от нас като получават възнаграждението си на база задание, което е с фиксирано плащане. Предоставя се удобен офис и обучение, което подпомага развитието на техните мрежи и професионални умения.

Изисквания и необходими умения

Английски Език на Много добро или Експертно ниво
Предишен опит в областта на набирането на персонал е предимство.
Предишен опит в областта на Ресторантьорството и Хотелиерството е предимство.
Добри комуникационни умения.
Отговорност и проактивност.
Умение за работа в екип.
Ангажираност с постигането на целите на фирмата.
Гъвкавост и способност за вземане на решения.
Позитивен подход и желание за лично развитие.

Ние Ви предлагаме

Граждански договор
Гъвкаво работно време
Възможност за работа от вкъщи и от офис.
Развитие на уменията.

Информация за контакт

Телефон: 0878586366

ITCD 2024 Employers