tbi bank
Консултант продажби, стоково кредитиране - гр. София
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Нямаш опит? Няма проблем!
- Имаме работа за теб
⭐ Атрактивни бонуси 🚀Работа с перспектива 🗒️Гъвкав график

Присъедини се към екипа на най-добрата банка за работа в България като станеш Кредитен консултант продажби*

*Ние сме класирани на първо място в класацията за най-добра банка и в топ 4 на най-добрите работодатели в България, според класацията на Kaderabotim за 2023 г.
Ние сме #81 в глобалния рейтинг на работното място, според класацията Global Most Loved Workplaces за 2024 г.
Искаме теб! Ако искаш да се развиваш в една от най-печелившите банки, изпрати ни своята кандидатура.

Отговорности

• Да работиш във водещите хипермаркети за техника
• Да помагаш на клиентите за това как могат да вземат мечтания електроуред бързо и лесно чрез tbi
• Да боравиш свободно с инструментите на банката, за да предоставиш най-добър избор на клиента

Изисквания и необходими умения

Ти си:
• Комуникативен – обичаш да разговаряш с хората и да им помагаш
• Екипен играч – колегите ни са страхотни и ще поддържате екипния дух
• Целеустремен – не просто си поставяш цели, ти ги превръщаш в реалност
• Образован и мотивиран – с диплома за средно образование и желание за повече

Ние Ви предлагаме

• Сигурна заплата
• Гарантиран бонус към заплатата за първите 3 месеца
• Допълнителни бонуси за постигнати резултати от първия месец
• График, съобразен с личните ти ангажименти (опция за 6-часов и 8-часов работни смени)
• Обучение, което е заплатено през целия период
• Локация на работно място, според твоите предпочитания
• Постоянна подкрепа от пряк ръководител
• Карта Мултиспорт на екслузивна цена
• Допълнително здравно и дентално осигуряване, поето изцяло от банката
ITCD 2024 Employers