Консултант - химически производствени режими
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Дружество ”Хемикъл Инжиниъринг Консулт” ЕООД осъществява консултантски услуги в областта на оптималните производствени режими, ефективно използване на енергията и опазване на околната среда, подбор на подходяща технологична схема и апарати, за предлагане на решения за интензификация, реконструкция и модернизация на производството, проектиране, планиране и изграждане на нови и усъвършенстване на съществуващи производствени съоръжения и технологии.

Отговорности

Основни отговорности:
Консултация на корпоративни клиенти във връзка с производствения процес на индустриални покрития на база епоксидни, полиуретанови и винилестерни смоли и др.
Подготвяне на суровини и работа с производствени машини.
Извършване на контрол на качеството на продуктите и спазване на производствените стандарти.
Поддръжка и работа с техническа документация и инструкции за безопасност.
Следене на производствени процеси за оптимизиране и подобряване на ефективността.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Висше образование по химия, химически технологии или сходна специалност.
Опит в производството на индустриални химични продукти или покрития.
Познания по работа със смоли и полимерни системи ще се счита за плюс, фективно използване на енергията и опазване на околната среда, подбор на подходяща технологична схема и апарати и др.
Внимание към детайли, организираност и умения за работа в екип.
Задължително владеене на английски език на ниво минимум C1.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
Възможност за професионално развитие в динамично развиваща се компания.
Конкурентно възнаграждение и допълнителни социални придобивки.
Отлични условия на работа в съответствие с високите индустриални стандарти.
Обучение и възможност за развитие на уменията и квалификацията

Информация за контакт

Телефон: +359884127525

Career Days UNWE 2024