Касиер-аранжор
София

София длъжност на пълно работно време

„oфис пийпъл България" ЕООД е част от международна компания за подбор и набиране на персонал, предоставяща HR услуги и решения в редица страни в Европа. Свободното движение на работна сила е съвременната тенденция в HR индустрията и наша мисия е да подпомагаме кандидатите да намерят най-добрата работа за тях, независимо от локацията.

Нашият клиент - утвърдена международна верига магазини - търси мотивирани, динамични и отговорни хора за позицията Касиер-аранжор. Ако имате желание да работите в бързоразвиваща се среда и да предоставяте отлично обслужване на клиентите, това е Вашият шанс!
„oфис пийпъл България“ ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3498 от 29.03.2023.

Отговорности

- Обслужване и консултиране на клиенти;
- Грижа за правилата подредба и организация на продуктите в търговската зала, както и тяхното зареждане;
- Отговорна работа на каса, включваща маркиране на продукти, работа с вътрешна система и обработка на плащания.

Изисквания и необходими умения

- Желание и мотивация за работа в динамична среда;
- Отговорност и екипна работа;
- Приветливо отношение

Ние Ви предлагаме

- Възможност за работа по предварително изготвен график - 8 или 12-часови смени;
- Стартово възнаграждение: 8лв на час (нето);
- Бонусна система на база постигнати резултати;
- Допълнителен бонус за храна в размер на 100 лв/месец;
- Работа в динамична, приятелска атмосфера, която дава възможност за професионално развитие;
- Вътрешно обучение за новопостъпили служители

Информация за контакт

Телефон: +359 878 528153

ITCD 2024 Employers