Инженер продажби
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш клиент, водеща търговска компания в областта на отоплението, вентилацията и климатизацията, търсим да търсим да назначим Инженер продажби. Компанията е добре утвърдена на пазара и е сертифицирана от Great Place to Work.

Задължения:

• Селектиране, съставяне и проследяване на оферти;
• Оказване на помощ на клиенти, проектанти и инвеститори за намиране на оптималното техническо решение;
• Поддържане на контакт и създаване на доверителни отношения с клиенти и партньори.

Изисквания:

• Техническо образование по специалности топлотехника-климатизация или еквивалентна;
• Опитът в областта на битовата и промишлената вентилация и климатизация е предимство;
• Добри познания по английски език устно и писмено;
• Познаване на нормативните актове в областта на ОВК системите ще бъде предимство;
• Практически познания за работа със софтуерни пакети MS Office, MS Outlook.

Какво предлагат:

• Интересна позиция на пълен работен ден;
• Работа в динамична компания, част от мултинационална група;
• Атрактивно заплащане и бонус схема на база постигнати резултати;
• Възможност за частична дистанционна работа;
• Възможност за обучение в програмата ни за повишаване квалификацията на персонала;
• Набор от социални придобивки.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.

ITCD 2024 Employers