Ню Кариър
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Инженер качество
гр. Куклен
От 2000 до 3000 лв.

гр. Куклен длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние от New Career предлагаме не просто работа, а възможности в най-добрите компании в България. Предложенията на нашите работодатели са старателно подбрани и проверени. Ние ще ви подпомогнем в целия процес – от информацията за конкретната фирма, през процеса на кандидатстване, до договарянето, започването и първите стъпки на новата ви работа.
Ню Кариър ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал № 3310/28.03.2022г.

Отговорности

Нашият клиент SPINNER Bulgaria е директен представител на немската компания SPINNER Werkzeugmaschinenfabrik, която е специализирана в производството на металорежещи машини с цифрово-програмно управление.
Компанията цени честността, спазването на всички законови правила, работата с удоволствие и непрекъснатия стремеж всички - служители, доставчици и партньори да бъдат доволни, докато работи за постигане на целите си. Като работодател, тяхната мисия е да гарантират удовлетвореността на служителите, така, че те да могат с гордост да кажат „Аз съм SPINNER“ и ефективно да използват всички ресурси на компанията за непрекъснато развитие.
Затова, „Бъди SPINNER!“, кандидатствайте за ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

Основни дейности:
• Ръководи и осъществява вътрешен контрол на суровини, материали и компоненти, включително входящ, текущ и финален контрол.
• Контролира спазването на документацията, управлението на несъответстващи продукти и производствения процес.
• Провежда визуални и измервателни проверки, съставя протоколи и води записи в SAP системата.
• Анализира и отстранява причините за некачествена продукция, като предлага подобрения.
• Поддържа регистър на контролните уреди и извършва вътрешни одити.
• Познава и прилага изискванията на стандартите ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
• Поддържа връзка с колеги от „Шпинер Турция“ и „Шпинер Германия“
• Представлява фирмата пред външни институции по въпроси, свързани с качеството.

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование с подходяща специалност за спецификата на производството.
• Минимум 5 години опит на сходна длъжност.
• Много добри познания по английски език, необходими за изпълнение на задачите.
• Много добра компютърна грамотност, включително SAP.
• Умения за работа в екип и управление на хора.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за кариерно развитие.
• Социален пакет и ваучери за храна.
• Осигурени обяд и напитки.
• Осигурен транспорт от Пловдив и Асеновград.

Информация за контакт

Телефон: +359878745996

ITCD 2024 Employers