Google Ads Performance Marketer
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Dynamic Talent Management е бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.

Нашият стремеж е да намерим и удовлетворим както желанието на нашите клиенти, така и да подкрепим Вас като кандидати в адаптацията и развитието Ви на работното място. Истински вярваме, че с общи усилия можем да направим чудеса!

За наши клиенти, които са водеща компания на българския и международния пазар в сферата на био козметиката, търсим отговорен, лоялен и амбициозен човек с желание за развитие на позицията Google Ads Performance Marketer. Ако обичаш динамичната среда, искаш нови познания и възможност за професионално развитие, тази възможност е точно за теб. В случай, че се разпознаваш – продължи да четеш!

Отговорности

Професионални знания, умения и способности за:
• Подпомагане в оптимизацията на кампании в Google Ads и управление на акау-държави;
• Създаване на отчети в Google Analytics 4;
• Анализ на данни в Google Analytics 4;
• Създаване и управление на кампании в Google Ads;
• Участие в създаването на нови стратегии;
• Поддържане на високи нива на производителност в сметките, които са възложени;
• Активно участие в екипни срещи;
• Участие в комуникацията с външни експерти.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Опит на сходна позиция – препоръчителен;
• Завършен курсове, някаква друга квалификация или познания за Google Ads и Google Analytics;
• Много добро владеене на английски език;
• Добра компютърна грамотност.

Необходими умения и качества:
• Желание за ативно развитие и обучение;
• Организираност и дисциплинираност;
• Лоялност и отдаденост:
• Ефективна и навременна комуникация;
• Фокус и адаптивност в динамична среда;
• Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

В замяна ще получиш:
• Хибриден модел на работа - дистанционно и от офис;
• Възможност за кариерно развитие във водеща компания на българския и международния пазар;
• Сплотен и амбициозен екип от специалисти;
• Сътрудничество с водещи консултанти в електронната търговия като Google, Meta, Shopify;
• Позитивна, развиваща работна среда и поле на изява;
• Конкурентно възнаграждение и трудов договор;
• Бонусна система за постигнати резултати.

В случай, че ти си отговорна и амбициозна личност, която обича предизвикателствата и търси ативно кариерно, изпрати ни своето актуално CV.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022

Информация за контакт

Телефон: 0882732728

ITCD 2024 Employers