Електротехник
Бремен, Германия
Над 5000 лв.

Бремен, Германия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

Компания "Profi Staff" е надежден партньор в подбора на персонал. Ние предлагаме индивидуален подход към всеки клиент и кандидат, като разбираме нуждите на бизнеса и откриваме идеалните служители, които съответстват на културата и целите на компаниите.
Нашите висококвалифицирани рекрутери използват съвременни методи за подбор, за да изградят дългосрочни партньорства и да осигурят високо ниво на професионализъм.
"Profi Staff" помага на бизнеса и талантите да се намерят взаимно и да постигат нови висоти заедно.

Отговорности

За свой партньор в Германия фирма Профи Стаф търси строителни работници.

Задължения:
- Свързване на соларни панели.
- Монтаж и настройка на инвертори.
- Полагане на електрически инсталации за соларни системи.
- Проверка на функционирането на системите и отстраняване на неизправности.
- Спазване на стандартите за безопасност при монтаж.

Изисквания и необходими умения

- Опит като електротехник.
- Знание на стандартите за безопасност.
- Опит с инструменти и оборудване за електромонтажни работи.
- Бързо усвояване на нови умения.
- Умение за четене на електрически схеми.
- Добри комуникативни умения.
- Умение за работа в екип.
- Отговорност и точност.
- Препоръчителна възраст до 45 години.

Език:
- Изисква се владеене на един от следните три езика: руски, немски или английски.

Местоположение:
- Работа в района на град Бремен, Германия.
- Възможни са пътувания до обекти в региона.

Ние Ви предлагаме

- Договор от 1 година.
- Заплащане 15 евро на час.
- Работен график 180 часа на месец минимум, възможни са извънредни часове, като допълнителните часове се заплащат по същата ставка.
- Настаняване (250 евро/месец): къща или апартамент по 1-2 души в стая.
- Професионално развитие и обучение, финансирано от компанията.
- Подкрепа при получаването на работна виза (ако е необходимо).
- В компанията има главен енергиен инженер, който ще следи изпълнението на работата.

Лиценз №3649 от 19.01.24

Ако отговаряте на изискванията и позицията ви интересува, изпратете актуална автобиография със снимка и подробно описание на вашите умения и опит, които съответстват на нашата обява.
Career Days UNWE 2024