ТРЕЗ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Електромонтьор
Бусманци
От 2000 до 3000 лв.

Бусманци длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

ТРЕЗ ЕООД е българска инженерингова компания която проектира, произвежда и монтира собствени модели подемници и асансьори. Държим рекорда за монтаж на най-висок асансьор на Балканския полуостров с ход (повдигане на височина) от 135 m. Лидер сме за Европа в производството на индустриални подемници. Изнасяме нашата продукция основно за Ирландия, UK и Франция.

Отговорности

Търсим да назначим Eлектромонтьор за индустриално оборудване за България.

Работата е за сглобяване и инсталиране на управления за подемници и асансьори.

Ако имате опит и сте работили с електрически схеми, тази обява е за вас.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- Сръчност
- Техническо образование, свързано с електротехника/електроника
- Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
- Трудов договор и обучение
- Служебен транспорт
- Ваучери за храна 200 лева

Информация за контакт

Телефон: 0877380325

Career Days UNWE 2024