Ню Кариър
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Електромеханик, град Пловдив
Куклен
От 1500 до 2000 лв.

Куклен длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент Шпинер България е директен представител на немската компания SPINNER Werkzeugmaschinenfabrik, която е специализирана в производството на металорежещи машини с цифрово-програмно управление.

Компанията цени честността, спазването на всички законови правила, работата с удоволствие и непрекъснатия стремеж всички - служители, доставчици и партньори да бъдат доволни, докато работи за постигане на целите си. Като работодател, тяхната мисия е да гарантират удовлетвореността на служителите, така, че те да могат с гордост да кажат „Аз съм Spinner“ и ефективно да използват всички ресурси на компанията за непрекъснато развитие.

Ню Кариър ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал № 3310/28.03.2022г. Съгласявам се личните ми данни да бъдат обработвани от Ню Кариър ЕООД за целите на посредническа дейност по намиране на работа.

Отговорности

- Монтаж на възли и компоненти за електронно и електрическо оборудване, съгласно предоставената документация.
- Монтаж на електрически табла и системи, както и електрическо окабеляване на машини.
- Контролни измервания и диагностика на машините.
- Отстраняване на проблеми и заявяване на нови части при необходимост.

Изисквания и необходими умения

- Средно или висше техническо образование.
- Най-малко 1 година опит на сходна длъжност.
- Познания по английски език на ниво, съответстващо на изпълняваните задачи.
- Умения за работа с компютър (Microsoft Office и интернет).
- Познаване и използване на софтуер и програми за управление на машини е предимство
- Трета квалификационна група по безопасност и здраве при работа с електрообзавеждане до 1000 V.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за устойчиво кариерно развитие в областта на електрониката и електротехниката.
- Широк социален пакет с придобивки.
- Трудово възнаграждение в диапазона 1400 – 1800 лева чисто.
- Осигурени обяд и напитки.
Осигурен транспорт от Пловдив и Асеновград.
ITCD 2024 Employers