EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Експерт, мениджмънт на разходите
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Изготвя указания за алокация и създава и актуализира база данни в SAP модул Контролинг.
- Участва в месечно приключване на ЕВН дружествата по метода ABC и анализира отклоненията.
- Изготвя репорти на базата на резултатите след разпределението на разходите.
- Подпомага дейностите по калкулиране и планиране на вътрешногрупови услуги и анализира възникналите отклонения спрямо бюджет и прогнози.
- Участва в дейностите по ботом-ъп планиране на разходи по организационни единици.

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо образование.
- 2 години опит в контролинг и/или управленско счетоводство.
- Познания в областта на счетоводство и контролинг.
- Познаване на SAP или SAP4Hana е предимство.
Много добро владеене на английски език писмено и говоримо.
- Познания за работа с MS Office продукти (Excel) и работа с база данни.
- Аналитична мисъл, умения за управление на времето,ориентация към детайлите, нагласа за работа в екип, гъвкавост, проактивност.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за реализация в стабилна международна компания.
- Утвърдени правила и стандарти на работа.
- Въвеждащо обучение, ментор и индивидуален план за работа в пробния период.
- Здравна застраховка за сметка на работодателя за всеки сътрудник, както и здравна застраховка за членове на семейството на преференциални цени.
- Допълнителни средства за лятна почивка, за Великден, Коледа, Ден на енергетика, финансова подкрепа при раждане на дете;
- Система за гъвкаво работно време, работа от разстояние и допълнителни дни отпуск.
- Фирмени обучения, тиймбилдинги, събития за сътрудниците и техните семейства и др.
- Отлична локация в центъра на Пловдив.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо, като използвате бутона „Кандидатствай“.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD 2024 Employers