EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Експерт - Бизнес анализатор
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Анализиране на данни и изготвяне на предложения за подобряване на бизнес резултатите.
- Изготвяне на автоматизирани решения за оптимизация на информационните потоци.
- Проектиране на модели за ценообразуване, планиране и бюджетиране.
- Развитие и ценообразуване на енергийни продукти за свободен пазар на електрическа енергия.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование в някоя от следните или сходни специалности: математика / приложна математика / информатика / икономика / финанси / счетоводство.
- Минимум 1 година опит с анализ на данни.
- Умения за работа с големи масиви данни, за изготвяне на анализи и интерпретиране на резултатите.
- Опит в оценка на ефекта при различни бизнес сценарии е предимство.
- Умения за визуално представяне на структурирана информация.
- Владеене на английски език на много добро ниво.
- Много добри умения за работа с инструменти за обработка на информация и конкретно с Excel, Excel Power Tools for Data Analysis (Power Query, Power Pivot); Опит с Power BI или друг BI инструмент.
- Солидни аналитични умения с усет към детайлите; спазване на кратки срокове при работа под напрежение; нагласа за работа в екип.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк.

Ние Ви предлагаме

- Стабилна работа в международна компания с утвърдени правила и стандарти.
- Възможност за придобиване на ценна експертиза относно енергийния бранш в екип от доказани специалисти.
- Въвеждащо обучение, индивидуален план за работа и личен ментор, който ви подпомага в навлизането в работните процеси, стандарти и фирмена култура;
- Богат пакет от допълнителни придобивки:
- Ваучери за храна;
- Допълнителни средства за Коледа, Великден, лятна почивка и др.
- Допълнителна здравна осигуровка за сметка на работодателя и възможнос за здравна застраховка на семейството на преференциални цени;
- Допълнително пенсионно осигуряване за сметка на работодателя;
Карти за спорт Мултиспорт и Coolfit на преференциална цена;
- Вътрешни и външни обучения, тимбилдинги и екипни мероприятия.
- Гъвкаво работно време и възможност за съвместяване на работа от офиса с работа от вкъщи.

Ако виждате в това предложение възможност за следващата крачка в своето професионално развитие, индикирайте ни своя интерес, като ни изпратите подробна автобиография и мотивационно писмо през бутона „Кандидатствай“.

Краен срок: 08.10.2024 г.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD 2024 Employers