Директор производство
София

София длъжност на пълно работно време

АЙ РАЙС МЕХАНИКС 357 ЕАД е високотехнологична компания, която разработва и произвежда
ново поколение роботизирани устройства за придвижване на хора с увредени долни крайници
с уникален дизайн, механика, електроника и софтуер. Нашите
системите ще подобрят здравето, независимостта, социалната интеграция и качеството на живот
за хората с увреждания.
АЙ РАЙС МЕХАНИКС 357 ЕАД изпълнява проект BG-RRP-2.006-0016-C01 "Пазарна готовност на революционна роботизирана система за вертикална мобилност на хора с увреждания" като целта на проекта е производството на прототипи на роботизирано устройство за вертикализиране на хора с увредени долни крайници.

Отговорности

Като директор на производството, вие ще играете ключова роля в наблюдението и управлението на целия производствен процес на нашите роботизирани продукти. Ще работите в тясно сътрудничество с нашите инженерни, дизайнерски и контролни екипи, за да осигурите ефективност, качество и икономичност в производството. Ние търсим силно мотивиран и опитен професионалист, който процъфтява в бързо развиваща се и иновативна среда.

Основни отговорности:
- Разработване и внедряване на производствени планове, графици и работни потоци за спазване на сроковете на проектите и производствените цели.
- Наблюдение на ежедневните операции на производствения цех, като се гарантира високо ниво на контрол на качеството и безопасността.
- Сътрудничество с инженерните и проектантските екипи за оптимизиране на продуктите за производимост и мащабируемост.
- Управление, наставничество и развитие на производствения екип, като се насърчава култура на непрекъснато усъвършенстване и иновации.
- Идентифициране и внедряване на подобрения в процесите за повишаване на производителността и намаляване на разходите.
- Осигуряване на съответствие с индустриалните стандарти, стандарти за контрол на качеството, специфични за продукта ISO стандарти, регулации и фирмени политики.
- Проследяване и анализиране на производствени данни за откриване на тенденции и прилагане на коригиращи действия, когато е необходимо.
- Координация с управлението на веригата на доставки за осигуряване на навременна наличност на материали и компоненти.
- Подготовка и управление на производствени бюджети, прогнози и отчети.
- Инициативи, свързани с lean производство, автоматизация и други методологии за повишаване на ефективността.

Изисквания и необходими умения

- Бакалавърска или магистърска степен по производство, индустриално инженерство, управление на производството или свързана област.
- Доказан опит в ръководна роля в производството, за предпочитане в индустрията на роботиката или високотехнологичното производство.
- Силни познания по принципите, практиките и инструментите за управление на производството.
- Отлични умения за решаване на проблеми, със способността за анализиране на сложни производствени проблеми и разработване на ефективни решения.
- Доказана способност за управление и ръководство на разнообразен екип в динамична среда.
- Изключителни умения за комуникация, организация и управление на проекти.
- Опит с Lean Manufacturing, Six Sigma или други методологии за подобряване на процесите е плюс.
- Професионално ниво на владеене на софтуер и инструменти за управление на производството.
- Силен ангажимент към качеството, безопасността и непрекъснатото усъвършенстване.

Биографиите следва да бъдат изпратени чрез бутона "Кандидатстване" в срок до 13.10.2024г. в 11:00. Кандидатури, които не отговарят на изискванията няма да бъдат разглеждани.

Ние Ви предлагаме

Защо да се присъедините към нас?
Бъдете част от напредничав стартиращ проект в челните редици на роботизираните иновации.
Работете заедно с талантлив и страстен екип, ангажиран с правенето на разликата.
Конкурентно заплащане.
Възможности за професионален растеж и развитие.
Сътрудничеща и приобщаваща работна среда.

Информация за контакт

Телефон: 0884 524 599

Career Days UNWE 2024