HRS Bulgaria
Дежурен инженер
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент водеща международна компания в областта на пивопроизводството , търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

ДЕЖУРЕН ИНЖЕНЕР

Основни отговорности:

Познава и спазва правилата и процедурите за безопасност на компанията
Осигурява непрекъсваемост на производствения процес;
Следи за правилното и безопасно функциониране на всички съоръжения на територията на Пивоварната и дава препоръки за подобрението им;
В случай на авария обезопасява и превключва на резервно оборудване, за да бъдат предприети съответни корективни действия по отстраняване на проблема;
Подпомага работата на производствените техници при отстраняване на възникнали аварии и спирания;
Участва в плановите годишни ремонти и профилактики на съоръженията в Пивоварната;
Участва в процеса по изпълнението на инвестиционните проекти на територията на Пивоварната;
Поддържа техническата документация на оборудванията и машините.
Компанията предлага:

Среда, в която здравето и безопасността са основен приоритет;
Среда, която поощрява разнообразието и различните хора във всяко отношение;
Възможности да работите по предизвикателни проекти и да натрупате и споделяте международен опит;
Атрактивни възможности за кариерно развитие - както локално, така и глобално;
Конкурентно възнаграждение;
Атрактивни допълнителни социални придобивки.
Основни изисквания:

Висше инженерно образование в сферата на Автоматизация и електротехника;
Задълбочени познания в областта на електротехниката – двигатели, честотни преобразуватели, комутационна апаратура;
Опит с промишлени контролери - PLC Siemens;
Опит с честотни инвертори Danfoss и др.;
Много добри познания по автоматизация на оборудване - регулатори, програматори, датчици и сензори;
Добри познания по разпределителни уредби средно напрежение
Работа със ERP-SAP система се счита за предимство;
Високо ниво на лична организираност и инициативност;
Постоянен стремеж за учене и личностно развитие;
Високо ниво на аналитичност и организираност;
Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип;
Компютърни умения: MS Office; STEP 7; други програмни езици;
Работно ниво на английски език;
Готовност за работа на смени.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers