Ортодент-Цветелина Узунова ИППДП
Дентален асистент
гр. София, кв. Лозенец
почасово
От 1500 до 2000 лв.

гр. София, кв. Лозенец почасово От 1500 до 2000 лв.

За нас

Дентална клиника Ортодент предлага работа на непълен работен ден, подходяща за студенти и хора, които нямат възможност да покриват цял работен ден. Ортодент е престижна практика в кв.Лозенец. Предлагаме винаги най-доброто обслужване на нашите пациенти, като обръщаме внимание на индивидуалното отношение към всеки един от тях.
Търсим да назначим работлива, лоялна и мотивирана личност на длъжност дентален асистент за ПОЧАСОВА РАБОТА на смени. Смените са всеки работен ден, сутрешни или следобедни - продължителност около 6 часа /08.00 до 14.00 ч. и 14.00-20.00 ч/, както и една съботна сутрешна смяна в месеца. Заплаща се почасово реално отработеното време!
РАБОТАТА Е ПОДХОДЯЩА И ЗА СТУДЕНТИ ИЛИ ЗА ХОРА ИЗВЕСТЕН ОПИТ НА СХОДНА ДЛЪЖНОСТ.

Отговорности

Задължения:
-асистиране на денталните лекари ;
-подготовка и стерилизиране на инструментариума и кабинетите за работа;
-извършване на дейности за поддържане чистота и дезинфекция на помещенията в клиниката;
-поръчка на материали, следене на наличности;
-прием, настаняване и изпращане на пациенти.

Изисквания и необходими умения

Търсени умения:
-мотивация за работа
-стриктно изпълнение на работните изисквания;
-бързо учене и адаптиране в нова среда;
-способност за работа в динамичен график;
-поддържане на високо ниво на ред и чистота;
-умение за работа в екип и позитивно отношение към пациенти и колеги;
-сериозно отношение към професионалните задължения.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
-стартова заплата 1900-2000/бруто/ за 6 часов работен ден, допълнителните часове се заплащат
-възможност за развитие в клиниката;
-работа в добър и иновативен екип;
-работа в динамична и интересна среда с много случаи;
-отстъпки за лечение на служител и семейството му;
-бонуси.
ITCD 2024 Employers