Бояджия (Вътре и Вънка)
В цялата страна, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

В цялата страна, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме агенция за подбор на строителен персонал в Нидерландия. Нашите клиенти са Нидерландци, и очакват адекватен опит и отношение към дадените задачи. Ние ви подсигуряваме квартира, служебен автомобил и трудов договор с нас.

Отговорности

Вътрешно, външно боядисване на различни повърхности.

Изисквания и необходими умения

Опит и прецизност в боядисването. Имайте предвид че гниеща дървесина също влиза в задачите на един бояджия. Поправката, китосването и боядисването също.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор с нас като агенция;
- Служебен автомобил;
- Застраховки и осигуровки;
- Квартира
- Чиста, нетна заплата от 550, - евро на седмица, изплащане всяка седмица в сряда по банков път.

Информация за контакт

Телефон: 0031 6 579 826 08

ITCD 2024 Employers