Силвър Стар
Автомонтьор за сервиз леки автомобили Mercedes-Benz
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

За нас

Силвър Стар е мястото, където очарованието на Mercedes-Benz среща стремежа към съвършенство. Тук не просто представляваме, а изживяваме емблематичната марка, въплъщаваща традиция, лукс и иновации!

Мисията ни в Силвър Стар се простира отвъд продажбата и обслужването на автомобили. Ние се стремим да създаваме незабравими преживявания. Всеки Mercedes в нашия шоурум е доказателство за ангажимента, който поемаме към качеството, елегантността и представянето на автомобилите ни. Сервизните ни центрове (в София, Пловдив, Варна и Бургас) са убежище за всяко превозно средство, като гарантират, че то ще остане също толкова изключително, колкото в деня, в който е закупено.

Но това, което наистина отличава Силвър Стар, са хората ни. Ние вярваме в силата на мечтите и потенциала на всеки отделен човек. Когато се присъединиш към нас, не просто започваш работа, а се отправяш на пътешествие към растеж и удовлетворение. Нашият екип е нашето семейство и ние инвестираме в успеха ти чрез непрекъснато обучение, менторство и възможности за развитие.

Aко искате да повишите своята квалификация в областта на сервизната дейност,
ако желаете да имате ежедневен досег с едни от най-съвременните технологии и инженерни решения при автомобилите,

ние Ви очакваме в разширяващия се екип на Силвър Стар, локация Варна като:
АВТОМОНТЬОР ЗА СЕРВИЗ ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ MERCEDES-BENZ

Отговорности

• Техническо обслужване, ремонт и диагностициране на леки автомобили Mercedes-Benz
• Ежедневна работа с електрически инструменти и специализиран софтуер за диагностика
• Попълване на необходимите вътрешнофирмени документи
• Прилагане и спазване на изискванията и указанията за безопасна работа на производителя на автомобили с марка Mercedes-Benz и компанията

Изисквания и необходими умения

• Професионален опит в сервизирането на леки автомобили (минимум 1 година)
• Диплома за завършено средно или висше образование (за предпочитане - с автомобилна насоченост)
• Активен шофьор, с валидна шофьорска книжка кат. В
• Умения за работа в екип и желание за професионално развитие

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати с познания по английски език за четене на техническа литература, инструкции и обучения.

Ние Ви предлагаме

• Ще работите на трудов договор с пълно осигуряване, 22-дневен платен годишен отпуск и допълнителни социални придобивки
• Ще имате опция за увеличение на възнаграждението си според стандартите на производителя
• Ще получите възможността да бъдете включени в квалификационни и сертификационни програми
• Ще имате ежедневен досег до до световни иновации, специализирани софтуери и свързаност при леки автомобили с марка Mercedes-Benz

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография.
Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.
Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
ITCD 2024 Employers