Мото - Пфое ЕООД/офис София
Автобояджия-пръскач в бояджийска камера
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

МОТО-ПФОЕ е една от първите частни автомобилни компании в България. От самото си създаване през 1991 г., Мото-Пфое е една от водещите компании в страната и в момента е официалният дилър на Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover. Има 19 представителства – собствени търговско-сервизни комплекси и дилъри – в 16 града на страната.
Oт 2017 г. Мото-Пфое е част от глобалното семейство на СУМИТОМО КОРПОРАЦИЯ.

За търговско-сервизния ни комплекс в гр. София, бул. „Сливница“ № 444, търсим да назначим:

Автобояджия-Пръскач, който да боядисва автомобили в Бояджийска камера

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

- Извършва качествено бояджийски ремонти на постъпилите в сервиза автомобили, като стриктно спазва предписанията на производителя и предоставя безупречна услуга на клиента при спазване на Рамката за сервизно изживяване на FORD, VOLVO, JAGUAR и LAND ROVER, спазвайки принципа, че клиентът винаги е най-важен;
- Изпълнява ремонтите точно, в поръчания обем и попълва необходимите вътрешнофирмени документи;
- Спазва указанията и времето за ремонт, съгласно предписанията на приемчика или прекия ръководител;
- Спазва мерките за безопасност;
- Работи със специализираните инструменти, съгласно технологичните изисквания;
- Попълва изрядно и прегледно съпътстващите ремонта документи, съгласно приетите правила и стандарти на производителя;
- Спазва трудовата дисциплина и вътрешните правила за работа в дружеството.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

- Средно образование;
- Свидетелство за правоуправление, категория "B", без нарушения;
- Отговорност, дисциплинираност, прецизност и бързина при изпълнение на професионалните задължения.
- Познания и практически опит в боядисването на автомобили по технология с водоразтворими бои и работа със специализирана автобояджийска техника -минимум 2 години;
- Аналитичност и внимание към детайлите;
- Високо ниво на организация и изпълнение на задачи и работа;
- Много добри умения за работа в екип;
- Дисциплинираност и изпълнителност;
- Готовност за работа в динамична среда;
- Ориентираност към постигане на високи резултати;
- Познания по колористика и умение за тониране на бои ще се считат за предимство.

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:

- Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);
- 8-часов работен ден;
- Надграждане на знания и умения и непрекъснато повишаване на квалификацията, като част от изискванията и възможностите, които предлагат марките FORD, VOLVO, JAGUAR и LAND ROVER;
- Възможности за развитие;
- Трудов договор с пълно осигуряване;
- Допълнително здравно осигуряване;
- 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
- Мултиспорт карта на преференциални цени.

Ако вярвате, че сте точният кандидат за тази позиция, моля изпратете професионална автобиография, като натиснете бутона 'Кандидатстване'. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

ITCD 2024 Employers