Асистент Търговия с мотори и АТВта нови
София, с. Кубратово
От 2000 до 3000 лв.

София, с. Кубратово длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Асистент Търговия с мотори и АТВта
Месторабота София, Кубратово (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2500 до 3500 BGN (Бруто); Отпуск 20 дни; Езици: Английски
Описание и Изисквания
АТВ КУБРАТОВО - 0887600380 търси колега, който да допълва екипа ни! Акo обичаш мотори и АТВта и ти идва от вътре да разговаряш свободно с клиентите ни на тази тема нека ни се обадите!
Ако ти си отговорен и инициативен, усмихнат човек с желание за работа и развитие и можеш да се обслужващ с гедоре, тогава имаш възможност да станеш част от екипа ни в АТВ КУБРАТОВО.
Предимство ще се счита : свидетелство за управление на МПС и опит с основните социални медии.
Нашето предложение:
- 5 дневна работна седмица ;
- стандартно работно време от 9ч до 17,30ч или нестандартно от 10ч до 17ч . Предлагаме условия за носене на домашна храна на работа.
- приятна работна среда с весел екип;
- съдействие на адаптиране към работния процес ;
- трудов договор и обучение;
- възможност за кариерно увеличение и гъвкаво предложение за възнаграждения според вашите изисквания и интереси .
- много добро заплащане съобразено с вашите и нашите изисквания ;
- платен годишен отпуск.
При интерес можете да се свържете с нас на тел. 0887600380 или си оставете ваш телефон на Вайбър , а не на л.с., защото не се четат л.с!!!!
ПП: ние не търсим механик, защото си имаме. При нас се изискват само елементарни познания , които така или иначе ще ви обучаваме, но трябва да знаете поне гедорите.
Стартово, заплатено фирмено обучение, както и бонуси при постигнати резултати.
Изпратете автобиография тук или се свържете с нас на телефон/ Вайбър 0887600380 от 9ч до 17ч.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. „Вав инвест" ЕООД е администратор на лични данни и Ви гарантира пълна защита на предоставените лични данни. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Краен срок за подаване на

Отговорности

Целият процес на работа като част от търговския ни екип с дейност търговия на едро и дребно с фабрично нови китайски АТВта и мотори.

Изисквания и необходими умения

Търговски умения

Ние Ви предлагаме

Добро заплащане, бонуси и др.

Информация за контакт

Телефон: 0887600380

ITCD 2024 Employers