Асистент Мениджър Магазин/The Mall София
София

София длъжност на пълно работно време

Като основен франчайз партньор на глобалната марка Adidas за България, ние в ADBG Sports Retailer търсим:
Отговорна и амбициозна личност, която да помогне в управлението на операциите на магазина, да ръководи, организира и координира целия оперативен процес.

Отговорности

Асистент Мениджърът на магазина е отговорен заедно с Мениджъра на магазина за следното:
• Отваряне и затваряне на търговския обект.
• Състоянието на търговската площ.
• Доставките на продукти.
• Надзор и координация на екипа, за да се осигури оптимално обслужване на всички клиенти по всяко време.
• Ръководене на екипа за постигане или надминаване на очакванията на клиентите
• Да бъде пример за обслужване на клиенти

Изисквания и необходими умения

Желани умения:
• Отговорност.
• Административни, търговски, организационни и лидерски умения.
• Сериозно и професионално отношение към работата.
• Организираност и динамичност.
• Гъвкавост.
• Желание за усвояване на нови знания и умения за бърза адаптация.
• Позитивно отношение.
• Отлични комуникационни умения.
• Ориентация към клиента.
• Умения за работа в екип.
• Спортен дух.
• Висше или средно образование.
• Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
• Добро владеене на английски език ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Какво можем да предложим:
• Трудов договор и придобивки, базирани на действителното получавано възнаграждение.
• Фиксирана заплата плюс допълнителни бонуси, свързани с продажбите.
• Редовно и навременно изплащане на месечното възнаграждение.
• Пълна заетост с гъвкаво работно време.
• Ваучери за храна.
• Отстъпка за служители.
• Работна униформа от adidas, осигурена от компанията.
• Възможности за обучение и развитие в компанията.
• Динамична и приятелска работна атмосфера.

Информация за контакт

Телефон: 96170584888

Career Days UNWE 2024