TELUS International Europe
Консултант с немски език с включено езиково обучение
София

София длъжност на пълно работно време

TELUS International е глобален доставчик на аутсорсинг на бизнес процеси и ИТ с близо 28 000 служители в целия свят, включително в Канада, Съединените щати, Европа, Централна Америка, Филипините и Великобритания. С повече от 200 милиона връзки с клиенти, обслужвани годишно чрез телефон, имейл, чат и социални медии в областта на бързо развиващите се технологии, финансовите услуги, индустриите, свързани с онлайн игри, туризъм и здравни услуги, TELUS International предоставя иновативно обслужване, като поставя клиента винаги на първо място чрез силата на екипната работа, комбинативното мислене и корпоративна култура. Фирмата обслужва клиенти на повече от 35 езика. TELUS International е глобална дъщерна компания на TELUS, водеща канадска телекомуникационна компания с над 10 милиарда щатски долара годишни приходи и 12,8 милиона връзки с клиенти. Научете повече на: telusinternational.com

За повече информация, моля посетете нашия сайт: www.telusinternational-europe.com

Отговорности

Искаш да придобиеш практически познания в сферата на аутсорсинг услугите и да усвоиш всички тънкости в бизнес комуникацията?

Ела в #TheFeelGoodCompany, за да получиш всичко това!

TELUS German Masterclass ти предлага:

Интензивно 5-седмично езиково обучение, което ще повиши нивото ти по немски (Заетост: От понеделник до петък от 09:00 до 15:00 часа);
Ново, още по-атрактивно възнаграждение;
Трудов договор с включени осигуровки;
Възможност да усъвършенстваш социалните си умения и да придобиеш практически познания в аутсорсинг индустрията;
Постоянна позиция в компанията след успешно завършване курса на обучение.

Стартираме скоро в Пловдив!

Не пропускай тази възможност, побързай да се запишеш като изпратиш своето CV!

* За да се запишеш в обучението е необходимо да притежаваш познания по немски и английски език на ниво минимум B2.

Кандидатствайки по тази обява, ти биваш автоматично включен/а в процеса по подбор. Ако успешно преминеш всички стъпки, ще имаш възможност да насрочиш интервю в удобно за теб време.

Очакваме те!