Bam works B.V
Помощник-монтажник на вентилационни системи
други в чужбина, Нидерландия
Над 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

BAM WORKS е агенция за заетост, специализирана в осигуряването на персонал за работа в селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптивността ни към актуалния пазар на труда ни позволяват да работим в такива отрасли на селското стопанство, като: работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. Разширявайки дейността си, ние осигуряваме и служители в техническия сектор.

Номер на вписване в регистъра на агенциите по заетостта: 24717.

Отговорности

Искате ли да работите в компанията, която се занимава с монтаж на модерни външни вентилационни инсталации?

За нашия клиент търсим помощник в монтажа на модерна вентилационна система. Фирмата се намира в Уденхаут и работи за чуждестранни клиенти. Задължението на работниците е да монтират филтърни съоръжения и да свързват датчици и сензори на отделните обекти.

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от вас?

Опитът в сглобяването на външни вентилационни устройства е предимство,

Мотивация за работа и учене,

способност за работа в екип, но и самостоятелно,

комуникативен английски или холандски език

Свидетелство за съдимост

Не отговаряте на всички горепосочени изисквания? Не се притеснявайте! Свържете се с нас, заедно ще намерим решение. Нашият процес на набиране на персонал е добре обмислен, за да съответства най-добре на позицията на кандидата.

Ние Ви предлагаме

Постоянна заетост с холандски договор в BAM Works B.V.
Начална брутна заплата 13,68 евро на час
Настаняване в комфортна стая; наемът на жилището е 106 EUR на седмица
Здравна застраховка 38,36 евро на седмица
Седмично заплащане

Информация за контакт

Телефон: +359 877 708 686; +359 877725255

ITCD 2024 Employers