acrobat Personaldienstleistungen GmbH
50 - 300 служителя Кандидатстване
Заварчик
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Заварчик

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Acrobat GmbH е немска фирма в област Ортенау, Баден-Вюртемберг, която повече от 20 години работи в сферата на човешките ресурси. През 2014г. Акробат разшири обхвата на дейността си, като започна активно да работи и с кандидати от България, които имат желание да живеят и да се развиват в Германия.

За наш клиент търсим Заварчик.

Отговорности

• Заваряване на метални изделия
• Работа с технически чертежи

Изисквания и необходими умения

• Подходяща квалификация
• Професионален опит в областта
• Добри познания по немски език (минимум А2) - задължително
• Готовност за работа на смени
• Шофьорска книжка и личен автомобил - предимство

Ние Ви предлагаме

• Немски трудов договор, възможност за дългосрочно назначаване
• Съдействаме за намиране на квартира, работникът заплаща наема
• 24 дни платен годишен отпуск
• Празнични и коледни бонуси след изпитателния срок
• Приятелски екип и лична подкрепа от acrobat и нашите клиенти
• Лице за контакт на български език

Проявявате ли интерес?
За да кандидатствате по обявата, изпратете ни актуалната си автобиография със снимка.

Очакваме кандидатурата Ви с нетърпение!
Careerdays.bg