SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Водопроводчик
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме агенция за подбор на персонал за Европейски работодатели за временна и постянна трудова заетост

Отговорности

Ние търсим човек, който е готов да:

Монтира и поддържа газови, водни и централни отоплителни инсталации;
Инсталиране, поддръжка и ремонт на санитарни съоръжения, като водопроводни тръби, канализационни системи и свързващи водни помпи;
Цялостно инсталиране на отоплителни и газови системи, като централно отопление и термопомпи;
Работа в котелно помещение (дебелостенни инсталации за централно отопление);
Понякога заваряване на дебелостенни централни отоплителни инсталации (предимно TIG);
Работа и четене на технически чертежи.

Условия:

Това е дългосрочна оферта на пълно работно време.
Агенцията предлага настаняване (единична стая).
През годината ще разполагате с 20 дни отпуск. Тези дни отпуск ще бъдат платени през лятната и коледната ваканция и се натрупват чрез работа.
Услуга за съхранение: безплатно съхранение на личните ви вещи в склада на агенцията по време на отпуската ви.
Безплатна нощувка в хотел в близост до офиса на агенцията за добър сън. Взема се от вас на сутринта.
Спалното оборудване се осигурява от кандидата.

Изисквания и необходими умения

За да кандидатствате за тази свободна позиция, е необходимо да изпратите автобиография на английски език;
Опит в областта на водопроводните услуги минимум 1,5-2 години;
Задължително е да разполагате със собствени транспортни средства;
Сертификатът VCA е задължителен;
Вече съществуващ номер на BSN е силно предпочитан;
За предпочитане са препоръки от предишна работа (име, телефонен номер и фирма);
Способност за разчитане на технически чертежи;
Възможност за дългосрочен престой в Нидерландия.
Комплект гаечни ключове 6 mm - 22 mm

Ние Ви предлагаме

атрактивно седмично възнаграждение, настаняване и транспорт до и от работното място!

Информация за контакт

Телефон: +359897509628

ITCD 2024 Employers