Управител на хотел на Златни Пясъци
Варна
От 3000 до 4000 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.  Подходяща за бежанци

За нас

УПРАВИТЕЛ на ХОТЕЛ на Златни Пясъци
Управител с опит и умения за менажиране на хотели.

Отговорности

• Осигуряване на качествено обслужване;
• Менажиране на хотел.
• Участва в набирането на персонал и съставяне на работен график
• Съдействие на клиентите при обслужването им.
• Следене за наличностите, изготвяне и подаване на заявки, аранжиране на стоки и продукти
• Поддържане на приятна и гостоприемна работна атмосфера
• Следене поддържането на високо ниво на хигиена
• Следене за правилна експлоатация на инвентара.

Изисквания и необходими умения

• Кандидатът да е с опит в сферата на управление на хотели, амбициозен, отговорен и лоялен;
- способност да организира, планира, направлява, работата на персонала
• Отговорност, организираност и инициативност, стремеж към усъвършенстване
• Представителен външен вид;
• Познаване и спазване на етикета за обслужване;
• Високо ниво на комуникативни умения;
• Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
• Владеене на руски език е предимство.

Ние Ви предлагаме

• Отлични условия на труд, в приятна атмосфера
• Високо възнаграждение;
• Възможност за изява и професионално развитие
• Целогодишна заетост;
• Трудов договор

Информация за контакт

Телефон: 0877221606

ITCD 2024 Employers