Пластимо АД
Товарач
Софийска област, София

Товарач

Софийска област, София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Фирма "Пластимо" АД, търси да назначи на постоянен трудов договор отговорна, прецизна и организирана личност за извършването на товаро-разтоварна дейност.

Основни трудови задължения:

• Да товари и разтоварва продукция, суровини и материали.
• Да участва в зареждането на цеховете със суровини и материали.
• Да участва в товарене на отпадъци при извозването им от района на Дружеството.
• Да участва в почистването на района на Дружеството.
• Да участва в подреждането на складовите помещения.

Основни отговорности:

• Отговаря за качественото изпълнение на възложената работа.
• Носи отговорност при нанесени вреди върху инвентара, продукция и материалите, които пренася.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Средно или основно образование

Фирмата предлага:

• Динамична работна среда
• Коректно заплащане
• Нормални работни условия
• Ваучери за храна
• Дългосрочни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор

За да кандидатствате за тази позиция, моля изпратете своето СV и актуална снимка чрез бутона "Кандидатстване".
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност по ЗЗЛД.

Careerdays.bg