HRS Bulgaria
Техник поддръжка
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!
За наш клиент водеща компания в сферата на сглобяване на слаботокови прекъсвачи , търсим да назначим:

Техник поддръжка(настройчик)

Основни отговорности:

• Осъществява превантивна поддръжка съгласно програма за поддръжка (определено време за превантивна поддръжка на оборудването) и според плана за превантивна поддръжка.
• Ремонтира, настройва производствено оборудване /машини/ в случай на повреди.
• Извършва първоначален анализ на повредите и информира инженерите в отдел Поддръжка за възникналите повреди и възможните причини.

Компанията предлага:

• Добро възнаграждение.
• Безплатен служебен транспорт от Пловдив и Пазарджик.
• Социални придобивки.
• Обучение на работното място.
• Добри работни условия.

Основни изисквания:

• Средно техническо образование –Eлектротехникум или Механотехникум.
• Професионален опит на подобна позиция.
• Умения за работа с техническа документация. Опит и познания в областта на пневматика, електроника и сензорна техника.
• Готовност за работа на смени.
• Концентрация и внимание към детайлите.
• Отговорност и организираност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers