HRS Bulgaria
Техник на селскостопански машини
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент търсим да назначим:

Основни изисквания:

Средно техническо образование;
Опит с ремонта и поддръжката на селскостопански или големи строителни машини;
Умение за работа с техническа документация;
Английски, немски или руски език на работно ниво /четене/;
Концентрация и внимание към детайлите;

Основни отговорности:

Осъществява превантивна поддръжка съгласно програма за поддръжка (определено време за превантивна поддръжка на оборудването) и според плана за превантивна поддръжка.
Ремонтира оборудване /машини/ в случай на повреди;
Извършва първоначален анализ на повредите и информира инженерите в отдел "Поддръжка" за възникналите повреди и възможните причини.

Компанията предлага:

Трудов договор с пълни осигуровки;
Редовна смяна от понеделник до петък;
Служебен автомобил, телефон и компютър;
Социални придобивки.
Обучение на работното място;

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers