EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Технически сътрудник – Проектант
Стамболийски

Стамболийски длъжност на пълно работно време

Групата EVN България е част от международния енергиен концерн EVN AG. Ние снабдяваме с електроенергия над 1,5 милиона клиенти в Югоизточна България и с топло-енергия 35 000 клиенти в Пловдив. Във фокуса на нашата дейност са грижата за кли-ента и отговорното отношение към природата и нейните ресурси. Ние сме стабилен и отговорен работодател, който подкрепя и развива своите сътрудници. Инвестираме в иновации и търсим най-добрите решения във всеки аспект от нашата работа.

Отговорности

• Проучване за ново присъединяване на потребители и производители
• Консултиране и обработка на искания на клиенти
• Изготвяне на договори
• Проектиране и контрол при изграждане на съоръжения за присъединяване на нови клиенти и инвестиционни обекти
• Въвеждане на данни за електромери и клиенти в специализиран софтуер

Изисквания и необходими умения

• Висше електротехническо образование
• Проектантска правоспособност ще се счита за предимство
• Опит по дейността е предимство
• Много добри компютърни умения - MS Office; работа с CAD приложения ще е предимство
• Умения за работа в екип, отговорност, комуникативност, устойчивост на стрес
• Шофьорска книжка, кат. В.

Ние Ви предлагаме

• Професионална реализация в международна компания с високи стандарти на работа
• Обучения, свързани с Вашето професионално и личностно развитие
• Отлични условия на работа и богат пакет от придобивки – гъвкаво работно време, възможност за home office, допълнително пенсионно и здравно застраховане, допълнителни финансови стимули за почивка и празници, карти за спорт на преференциални цени и др.

Срок за кандидатстване: 30.11.2020

Начин за кандидатстване: изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо чрез бутон "Кандидатстване".

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора.
Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default/GDPR-PrivacyDeclaration.aspx

ITCD