ЕВРОМАРКЕТ ГРУП
Търговско-технически консултант – резервни части и сервиз
София

София длъжност на пълно работно време

Евромаркет е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България.

Компанията е основен представител за България на световни технологични лидери като:
- Komatsu - багери, челни товарачи, булдозери, дъмпери
- Manitou - телескопични товарачи и мобилни платформи
- Hidromek - комбинирани багер-товарачи и мини багер-товарачи
- Gehl - мини челни товарачи
- Vermeer - безизкопни технологии, каналокопатели
- Ammann - валяци, трамбовки и виброплочи

Във връзка с развитието на дейността си Евромаркет търси да назначи Търговско-технически консултант за резервни части и сервиз на земекопна и товарачна техника.

Отговорности

- Подпомага сервизните ръководители във воденето на преговори, свързани със сервизно обслужване на настоящи и нови клиенти в регионите им;
- Консултира клиентите за избора на правилната резервна част – приема телефонни обаждания от клиенти, ориентира се в нуждите им, работи с каталози и бази данни, изготвя оферти;
- Посещава клиенти, води преговори с тях, сключва сделки;
- Търси нови клиенти;
- Следи за изпълнение на доставката съгласно договора;
- Изготвя отчети за дейността си.

Изисквания и необходими умения

- Висше или средно техническо образование, включващо изучаване на транспортна / строителна / минна техника;
- Отлични технически познания;
- Опитът в областта на продажбите е предимство;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Лекота при общуване с различни групи хора;
-Увереност при осъществяване на нови контакти;
- Позитивна и енергична личност;
- Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания.

Търсим дългосрочно мотивирани кандидати.

Ние Ви предлагаме

- Позиция в голяма и утвърдена компания, лидер в своята област;
- Отлична възможност за професионално развитие за човек с технически интереси и познания;
- Начално обучение; продуктови обучения и тренинги за комуникация;
- Работа в сплотен екип от професионалисти;
- Много добро възнаграждение и бонуси;
- Динамична и предизвикателна работа.