Тимбарк България ЕООД
Търговски представител магазини
софия

софия длъжност на пълно работно време

Тимбарк България ЕООД е основана през 2005г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group). Портфолиото на Тимбарк България ЕООД се простира в различни сектори като: сокове, нектари и напитки; минерални и овкусени води; разтворими продукти; бисквити.
Водещите марки в продуктовата гама са Queen’s, Zubrowka, Nestea, Tedi, Tiger, Ciao, La Festa, Ekland, минерална вода Велинград и други.

Отговорности

Основни задължения:

- Осъществява търговската стратегия на компанията във възложения район;
- Запазва съществуващата мрежа от клиенти и търси на нови възможности за увеличаване на продажбите в поверения район;
- Идентифицира пазарните възможности за подобряване на работата с клиентите и привличането на нови такива в съответствие с целите на компанията;
- Осигурява пълен асортимент от продукти, тяхното постоянното наличие и видимост в търговските обекти, с акцент върху продажбите на фокус марките;
- Представя и води преговори за въвеждането на нови продукти в търговските обекти;
- Договаря и осъществява промоционалните активности на компанията, поставя рекламни материали.

Изисквания и необходими умения

За позицията търсим личност със следния профил:

- Опит в сферата на продажбите - не е задължителен, но е предимство;
- Силно развити комуникативни и презентационни умения;
- Желание за обучение и развитие;
- Отговорност, организираност, приоритизиране;
- Активен шофьор, Свидетелство за управление на МПС кат. "B";
- Средно образование, висше - предимство;
- Възможност за интензивни пътувания.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- Работа в динамичен и позитивен екип;
- Твърда заплата + бонусна схема за постигнати резултати;
- Служебен автомобил, таблет;
- Въвеждащо обучение и периодични обучения;
- Възможност за професионално израстване.
-Социални придобивки

Информация за контакт

Телефон: 0886910909

ITCD 2024 Employers