HRS Bulgaria
Търговски представител - Бързооборотни стоки
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

А кой каза, че работата не може да бъде сладка? Наш партньор е компания дистрибутор за ХоРеКа канал на висококачествени сладкарски изделия и бутикова марка кафе от Италия. В момента сме в търсене на:

Търговски представител

Основни задължения:

Анализ и проследяване на пазара;
Достигане до потенциални клиенти с цел разширение на клиентската мрежа;
Планиране и организиране на срещи с клиенти, и презентация на продуктовото портфолио;
Изготвяне на оферти и договори, съобразени с изискванията на клиента;
Поддържане и развитие на вече изградените партньорски отношения.

Компанията предлага:

Твърдо възнаграждение + бонусна система;
Осигурен служебен автомобил с възможност за лично ползване;
Стандартно работно време - 08:30 – 17:00ч.;
Служебен телефон и лаптоп;
Годишен бонус;
Възможност за продуктови обучения в Италия;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Дългосрочност и професионално развитие.

Изисквания към кандидата:

Поне 1 година опит като Търговски представител;
Отлични презентационни и комуникационни умения;
Шофьорска книжка – категория В;
Опит във воденото на преговори и разрешаването на различни казуси;
Опит в сектора сладкарските изделия ще се счита за сериозно предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers