Търговски представител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Финтрейд Файнанс“ АД е регистрирано в БНБ за финансиране на микро, малък и среден бизнес, като предлага кредитни решения за оборотни средства и инвестиции на търговците в България и нови възможности за развитие на бизнес предприемачите.
Във връзка с плановете за развитие на „Финтрейд Файнанс“ АД, търсим да назначим Търговски представител.

Отговорности

• Управлява портфолио от клиенти в поверения му район
• Активно търси и консултира нови клиенти с цел продажба продуктите на Компанията
• Използва иновативен подход във връзка с изграждане и поддържане ефективни отношения с новите клиенти на Компанията
• Поддържа, развива и оптимизира връзките с вече съществуващите клиенти
• Оформя и подписва документи и формуляри, свързани с дейността
• Работи със специализиран софтуер
• Администрира процеси и отчита дейността си пред пряк ръководител

Изисквания и необходими умения

Очакваме кандидатите да притежават:
• Готовност за мобилна работа в динамична среда
• Комуникативност и презентационни умения
• Високо ниво на самоконтрол и дисциплина
• Ориентация към високи резултати и доходи
• Компютърна грамотност
• Шофьорска книжка - категория В
• Готовност за ползване на личен автомобил в работата срещу договор за наем и заплащане
• Средно образование
• Опит в компании за продажба на бързооборотни стоки е предимство

Ние Ви предлагаме

Кандидатите могат да открият при нас:
• Завладяваща работа в иновативна компания, променяща финансовата индустрия
• Среда на отворена комуникация и предприемачески дух
• Атрактивно възнаграждение – фиксиран доход по трудов договор и допълнително възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
• Възможност за планиране и организация на работния ден
• Служебна карта за гориво
• Продуктово и търговско обучение
• Специализирани обучения, надграждащи уменията с теоретичен и практически фокус
• Приятелска атмосфера, основана на готовност за взаимопомощ и съдействие
• Усвояване на полезен опит и практики от колеги, ръководители и ментори
• Възможности за професионално израстване и кариерно развитие във „Финтрейд Файнанс“ АД, както и в компаниите в МФГ
• Работно време 9:00 - 18:00 часа от понеделник до петък
• Допълнително здравно осигуряване, спонсорирана карта Мултиспорт и други социални придобивки

Позицията е подходяща за кандидати, които имат желание за кариера в бързо развиваща се среда. Ако имате силна мотивация за постигане на резултати, нашата Компания е мястото за Вас.