Tърговец на позиция Creative Sales / Digital & Print
София

София длъжност на пълно работно време

Атика Ева АД е издател на списанията Grazia, EVA, Playboy, Esquire, OK! и In Globo , в портфолиото на компанията също влизат и следните дигитални проекти : Graziaonline.bg, Missbloom.bg, Esquire.bg. Eva.bg

Отговорности

Кандидатът ще има възможност да измисля новаторски и нестандартни идеи, които да намират своята реализация в продуктовото портфолио на компанията, като идеите му ще помагат за осъществяването на успешни сделки с рекламодатели, както и за създаването и поддържането на устойчиви партньорски взаимоотношения.

Изисквания и необходими умения

- Богат опит на същата или подобна позиция
- Добри комуникативни умения
- Добро владеене на английски език
- Креативност
- Инициативност

Ние Ви предлагаме

Добро заплащане
- Възможност да се присъедините към млад екип
- Работа в международна компания
- Бонусна схема в зависимост от постигнатите резултати

Ако позизията е интересна за вас моля изпратете актуална автобиография .
Careerdays.bg