Контест ООД
Търговец международна търговия
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

За нас

Отдава ти се да комуникираш с различни хора…
Успехът ти носи удовлетворение…
Имаш страст към търговията…

Ние сме фирма Контест ООД - лидер на международния пазар в сферата на търговията с бързооборотни стоки на водещи световни марки.
За нас продажбите са начин на живот, а не просто работа!
През годините успяхме да изградим дългосрочни и стабилни отношения с нашите клиенти и да предложим качество на най-високо ниво и това ни кара да се гордеем изключително много.
Във връзка с нашето разрастване, си търсим проактивни, комуникативни и енергични колеги, които да се присъединят към търговския ни отдел.

Отговорности

• Ежедневна комуникация с настоящата ни клиентска база с цел реализиране на продажби;
• Разширяване на клиентската ни база;
• Спазване на конфиденциалност.

Изисквания и необходими умения

• Перфектно владеене на английски език (писмено и говоримо), като владеенето на втори международен език ще се счита за предимство;
• Много добра компютърна грамотност;
• Хъс и мотивация за работа с хора;
• Добри комуникационни умения;
• Комбинативност при вземане на важни решения в динамична среда;
• Аналитичен ум и проактивност.

Ние Ви предлагаме

• Въвеждащо и последващо обучение, с цел развитие и надграждане на професионалните знания и умения;
• Конкурентно твърдо месечно възнаграждение и атрактивна месечна бонус схема, обвързана с постигнатите резултати;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Работно време от понеделник до петък от 08:30 до 17:30 ч.;
• Нов и модерен офис с отлична локация;
• Най-позитивният и подкрепящ колектив, с който няма какво да се обърка.

Ако си готов да станеш част от нашата успешна история и искаш да израстваш лично и професионално, не се колебай да кандидатстваш още сега!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще се използват само за подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0878 154 184

ITCD 2024 Employers