Българска Телекомуникационна Компания ЕАД
Стажант Инженеринг на гласови и data услуги – гр. София
София

София длъжност на пълно работно време

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Архитектура, планиране и изграждане на мрежата ние търсим мотивиран и готов да учи нови неща кандидат, който да заеме позиция Стажант Инженеринг на гласови и data услуги. Начало на стажа юни 2019 г., с продължителност 3 месеца.

Отговорности

• Запознава се с проекти в областта на продуктите, услугите и мрежите на компанията, свързани с изграждането и реализирането на клиентски решения
• Участва в изготвянето на мрежови решения, свързани със специфични изисквания на бизнес клиенти към предлагани услуги
• Участва в тестове на мрежово оборудване за „гласови“ и „data“ услуги в enterprise сегмента
• Подпомага процеса по изготвянето на техническия мрежови дизайн при разработването на нови услуги

Изисквания и необходими умения

• Завършен 3-ти курс, специалност Комуникационна техника и технологии или Компютърни системи и технологии
• Познания в областта на IP мрежите
• Познания в областта на UNIX/Linux операционни системи
• Добро владеене по английски език
• Комуникативност и умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
• Разнообразни допълнителни придобивки