Adecco Bulgaria
Специалсит по управление на веригата за доставките с английски език
София

София длъжност на пълно работно време

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент в сферата на производството, търсим да назначим: СПЕЦИАЛИСТ ПО УПРАВЛЕНИЕ НА ВЕРИГАТА НА ДОСТАВКИТЕ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК към екип Развойна дейност

Отговорности

- Действа като интерфейс между екипа на проекта за научноизследователска и развойна дейност и заинтересованите страни в SCM.
- Работа с колегите от SCM и екипа на проекта за оптимизиране на разходите и качеството на всички етапи на проекта. Включително разработване на инвестиции, разходи, свързани с тестове, опаковане, транспорт, логистика, вносни мита, както и валутно въздействие.
- Редовно актуализирайте и усъвършенствайте текущата ситуация на разходите с напредването на проекта.
- Разработване на концепции за снабдяване с SCM (брой и вид на доставчика, необходим по категория, марка или покупка сравнения, сценарии с висока срещу ниска цена, нов материал и т.н.). Консултирайте се с GPG SCM за одобрение.
- Консултирайте се с мениджърите на категории, преди да направите поръчки за прототипи.
- Работа с мениджъри на категории и инженери по качеството на доставчиците за избор на доставчик.
- Идентифициране на необходимостта от нови разработки на доставчици за критични материали.

Изисквания и необходими умения

- Добри технически познания;
- Доказан опит в сферата;
- Владеене на английски език на много добро ниво;
- Възможност за пътуване в страната и чужбина;
- Силни комуникативни и междуличностни умения;
- Владеене на SAP;
- Силни организационни умения и отговорност.

Ние Ви предлагаме

- Конкурентна заплата;
- Съвместна и приобщаваща работна среда;
- Ваучери за храна;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Различни бонуси;
- Въвеждащо обучение;
- Допълнителен годишен отпуск 5 дни плюс;
- Възможност за хибриден модел на работа.

Ако се разпознавате в описанието по-горе, кандидатствайте днес с вашето CV! Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Лиценз за наемане на работа от Националната агенция по заетостта №1814 от 08.12.2014 г.
ITCD 2024 Employers