„Виваком България“ ЕАД
Специалист строителен контрол, фиксирана мрежа – гр. Русе
Русе
full-time

Русе full-time

Job Description

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, United Fiber е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?
Осъществяване на ключов инвеститорски контрол при изграждане на оптичните мрежи на United Fiber Bulgaria
Техническа координация на дейностите, отнасящи се до изпълнението, качеството и срока на изграждане
Участие във визуални огледи, оперативни проверки и работни срещи
Преглед и анализ на техническа и проектна документация

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?
Техническо образование
Предходен опит на позиция, свързана с изграждане на оптични кабелни мрежи ще се счита за предимство
Добри познания на процесите, стандартите, документацията, материалите и организацията за изграждане на съобщителни и телекомуникационни кабелни мрежи
Отлични компютърни познания - MS Office, познания по AutoCad
Свидетелство за управление на МПС – категория „В”
Владеене на английски език на работно ниво
Добри комуникативни умения и умения за работа в екип
Инициативност и мотивация за постигане на поставените срокове и цели

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?
Професионално развитие в най-голямата телекомуникационна компания в България
Въвеждащо обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие на оптичните мрежи
Възможност за работа в динамична и предизвикателна среда, с опитен екип професионалисти
Внасяне на принос в развитието на най-модерната и високоскоростна оптична мрежа в страната.
Редица придобивки като: Допълнително здравно застраховане, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?
Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография за позицията, не по-късно от 24 октомври 2024 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers