HRS Bulgaria
Специалист резервации - дистанционна работа
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е един от най-големите и луксозни комплекси в Югозападна България за релакс и забавление, предоставящ разнообразие от услуги за своите гости. Те не спират да развиват своята дейност и екипи и в тази връзка за тях в момента търсим позитивен, самостоятелен и комуникативен кандидат за отдела им Резервации на позиция:

Специалист резервации
(с възможност за изцяло дистанционна работа)

Отговорности и задължения и отговорности:

Отговаря за входящата комуникация с клиенти и партньори;
Приема запитвания и предоставя на пълна информация относно хотелски услуги, условия и цени.
Работи активно с резервационната система Опера и обслужва цялостния процес на потвърждение и реализиране на резервациите;
Предоставя на пълна информация относно хотелски услуги, условия и цени;
Изготвя оферти за индивидуални гости и организирани групи;
Издава фактури и проследява плащанията;
Подпомага дейността на фронт офис екипа във връзка с резервации и настаняване;
Утвърждава и поддържа добрият имидж на компанията и продукта.

Компанията предлага:

Възможност за работа и обучение изцяло римоут;
Безсрочен трудов договор и пълни осигуровки;
Пет дневна работна седмица с възможност за гъвкаво работно време в диапазона: 8:00 -17:00 ; 9:00 -18:00 ; 10:00 -19:00 часа.
Подсигурена офис техника – лаптоп, телефон + служебна карта;
Възможност за безплатно настаняване в хотела;
Възможности за дългосрочност в професионалните отношения и кариерно развитие.

Основни изисквания:

Релевантно средно или висше образование;
Минимум една година опит в сферата на Туризма на сходна позиция ;
Висока компютърна грамотност и опит в работата с хотелски резервационен софтуер Опера е задължителен;
Много добро владеене на английски език (втори чужд език е предимство);
Отлични комуникативни, организационни умения и възможност за работа самостоятелно и в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers