КОМТЕК 2006 ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Специалист радио мрежи за глас и данни
София

София длъжност на пълно работно време

„КОМТЕК 2006“ ООД е оторизиран партньор на Motorola Solutions за България и предлага на пазара инженеринг на трънкинг, конвенционални аналогови и цифрови радиосистеми в това число TETRA и DMR мрежи, широколентови PTP/PMP мрежи, радио системи за пренос на глас, данни и мултимедия и системи за сигурност.

Отговорности

Участва в цялостния процес на подготовка, изграждане и поддръжка на радио комуникационни системи:
- Подготовка на технически решения и документация;
- Монтаж, системна интеграция и поддръжка.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Висше или средно образование (профил телекомуникации);
- Познания в областта на информационните радио технологии;
- Познания за TCP/IP мрежи и инфраструктура;
- Познания по кабелни системи и радио преносни среди;
- Владеене на английски език;
- Шофьорска книжка;
- Добри комуникативни умения, работа в екип, отговорност и инициативност.

Ние Ви предлагаме

Постоянен трудов договор с добро заплащане.